• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

JUBILEUSZ PAR MAŁŻEŃSKICH W ŁOPUSZCE WIELKIEJ

   19 listopada 2017r.w niezwykle uroczystej oprawie cztery pary małżeńskie z Łopuszki Wielkiej świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego....

Czytaj dalej →

IV Gminny Konkurs Szopka Betlejemska

  Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Organizator IV Gminego Konkursu "Szopka Betlejemska" zaprasza dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Kańczuga oraz uczniów uczęszczających do Szkół  znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Kańczuga do udziału w w/w konkursie....

Czytaj dalej →

KONCERT NIEPODLEGŁOŚCI

   W dniu 12.11.2017 r. w OKMiG w Kańczudze odbył się wyjątkowy koncert pieśni patriotycznych z udziałem publiczności uświetniający obchody Narodowego Święta Niepodległości....

Czytaj dalej →

Święto Niepodległości 2017

    W dniu 11 listopada 2017 r. odbyły się w Kańczudze Obchody Święta Niepodległości......

Czytaj dalej →

Bezpłatny kurs komputerowy

     W Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze trwa nabór na bezpłatny kurs komputerowy od podstaw ( 72 godz ) ......

Czytaj dalej →

DZIECIĘCY PIKNIK

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy ze Szkołą Podstawową i Przedszkolem w Kańczudze w piękny słoneczny poniedziałek 01 czerwca 2015r.  zafundowali najmłodszym mieszkańcom Kańczugi niebywałą rozrywkę, którą był Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości.

Plac na terenie Ośrodka Kultury  na kilka godzin przeszedł w posiadanie dzieci i ich rodziców. Przygotowane na nim atrakcje i zabawy przyciągnęły wiele osób.    Bezpłatny dostęp do dmuchanej zjeżdżalni, placów zabaw, eurobangee, malowania twarzy, zabaw i konkursów z nagrodami zapewnił dzieciom, tym całkiem małym i tym nieco starszym, wyśmienitą zabawę i frajdę.

    Od 800 do ok. 1100  w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury miało miejsce bardzo ciekawe multimedialne spotkanie z podróżnikiem pt. "W Wietnamie i Kambodży" połączone z opowieściami i filmami z wypraw dookoła świata, następnie na Grzybku obok Ośrodka Kultury dla wszystkich chętnych odbyły się zabawy           i konkursy nt. przedsiębiorczości, rozwijanie kompetencji przedsiębiorczości  dzieci, kształtowanie nawyku racjonalnego gospodarowania pieniędzmi, promocja postaw przedsiębiorczości oraz zdobywanie przez nich wiedzy z szeroko pojętej edukacji ekonomicznej, kreatywne zabawy tematyczne, prezentacje, występy dzieci i młodzieży szkolnej a dla najmłodszych dyskoteka.

Na placu swój punkt informacyjno – promocyjny miała LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” z siedzibą w Pawłosiowie . W tak słoneczny dzień nie zabrakło napojów  i słodkich wypieków  dla wszystkich uczestników Pikniku przygotowanych przez Ośrodek Kultury.

Dziękujemy LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” oraz  Partnerom Szkole Podstawowej i Miejsko-Gminnemu Przedszkolu Dyrekcji i nauczycielom za włączenie się  Piknik. Rodzicom dziękujemy za aktywne uczestnictwo a dzieciom i przedszkolakom za niespożytą energię i wytrwałość w ten słoneczny dzień.

 

Znalezione obrazy dla zapytania LOGO  LGD PAWŁOSIÓW

Zapraszamy do naszej galerii.


Dodano 12:58 02-06-2015 przez OKMiG

Aktualne wydarzenia


archiwum aktualności →

Linki

Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze

ul. Parkowa 1
37-220 Kańczuga

NIP 794-16-86-192
Regon 001026929


Tel. 016-642-30-73

e-mail: okmig@op.pl