• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dni Kańczugi - program

  Program Dni Kańczugi...

Czytaj dalej →

Dzień Dziecka 2018

  W dniu 4 czerwca 2018 r. na placu obok budynku OKMiG w Kańczudze zorganizowaliśmy "Dzień Dziecka"......

Czytaj dalej →

DZIEŃ DZIECKA - zaproszenie

    Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze zaprasza przedszkolaków,  młodzież szkolną oraz dzieci z opiekunami w dniu 04.06.2018 r. ( poniedziałek ) na Obchody " Dnia Dziecka"......

Czytaj dalej →

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - relacja

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbył się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - eliminacje do 52 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Kazimierzu n/Wisłą, oraz do 52 "Sabałowych Bajań" Festiwalu Folkloru Polskiego w Bukowinie Tatrzańskiej....

Czytaj dalej →

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych......

Czytaj dalej →

DZIECIĘCY PIKNIK

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” przy współpracy ze Szkołą Podstawową i Przedszkolem w Kańczudze w piękny słoneczny poniedziałek 01 czerwca 2015r.  zafundowali najmłodszym mieszkańcom Kańczugi niebywałą rozrywkę, którą był Dziecięcy Piknik Przedsiębiorczości.

Plac na terenie Ośrodka Kultury  na kilka godzin przeszedł w posiadanie dzieci i ich rodziców. Przygotowane na nim atrakcje i zabawy przyciągnęły wiele osób.    Bezpłatny dostęp do dmuchanej zjeżdżalni, placów zabaw, eurobangee, malowania twarzy, zabaw i konkursów z nagrodami zapewnił dzieciom, tym całkiem małym i tym nieco starszym, wyśmienitą zabawę i frajdę.

    Od 800 do ok. 1100  w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury miało miejsce bardzo ciekawe multimedialne spotkanie z podróżnikiem pt. "W Wietnamie i Kambodży" połączone z opowieściami i filmami z wypraw dookoła świata, następnie na Grzybku obok Ośrodka Kultury dla wszystkich chętnych odbyły się zabawy           i konkursy nt. przedsiębiorczości, rozwijanie kompetencji przedsiębiorczości  dzieci, kształtowanie nawyku racjonalnego gospodarowania pieniędzmi, promocja postaw przedsiębiorczości oraz zdobywanie przez nich wiedzy z szeroko pojętej edukacji ekonomicznej, kreatywne zabawy tematyczne, prezentacje, występy dzieci i młodzieży szkolnej a dla najmłodszych dyskoteka.

Na placu swój punkt informacyjno – promocyjny miała LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” z siedzibą w Pawłosiowie . W tak słoneczny dzień nie zabrakło napojów  i słodkich wypieków  dla wszystkich uczestników Pikniku przygotowanych przez Ośrodek Kultury.

Dziękujemy LGD Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” oraz  Partnerom Szkole Podstawowej i Miejsko-Gminnemu Przedszkolu Dyrekcji i nauczycielom za włączenie się  Piknik. Rodzicom dziękujemy za aktywne uczestnictwo a dzieciom i przedszkolakom za niespożytą energię i wytrwałość w ten słoneczny dzień.

 

Znalezione obrazy dla zapytania LOGO  LGD PAWŁOSIÓW

Zapraszamy do naszej galerii.


Dodano 12:58 02-06-2015 przez OKMiG