• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - relacja

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbył się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - eliminacje do 52 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Kazimierzu n/Wisłą, oraz do 52 "Sabałowych Bajań" Festiwalu Folkloru Polskiego w Bukowinie Tatrzańskiej....

Czytaj dalej →

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych......

Czytaj dalej →

Anita Włodarczyk w Kańczudze

  W dniu 7 maja 2018 r. na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga w Hali Sportowej w Kańczudze lekcje WF prowadziła wielokrotna mistrzyni świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk...

Czytaj dalej →

Święto Konstytucji 3-go Maja 2018

   W dniu 3 -go Maja 2018 r. odbyły się w Kańczudze Obchody Święta Konstytucji......

Czytaj dalej →

Obchody "Dnia Inwalidy"

W czwartek 19 kwietnia 2018 r. w sali OKMiG w Kańczudze odbyły się Obchody Światowego Dnia Inwalidy......

Czytaj dalej →

„Bo radość jest w nas” 2016

W dniu 09 października 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się trzecia edycja Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”. Przegląd adresowany był do seniorów działających w klubach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, domach pomocy społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Kańczugę reprezentowali: Zespół „Ala Babki Ala Dziadki” w kategorii zespoły muzyczne oraz Pani Joanna Najsarek w kategorii solistów. Sukcesem zakończył się występ Pani Joanny Najsarek, która w kategorii solistów zajęła III miejsce.

Stalowa Wola, dn. 9 października 2016 r.

Protokół z obrad Jury III Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo Radość jest w Nas” Kategoria: SOLIŚCI I DUETY

Jury w składzie: Pani Anna Przybysz – Przewodnicząca

Pan Zbigniew Rojek

Pan Tomasz Nowak

wysłuchało w dniu 9 października 2016 r. 20 podmiotów wykonawczych i przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Wyróżnienie: 1. Helena Rosa 2. Halina Zuzaniuk 3. Anna Gumińska 4. Kazimierz Szewczyk 5. Józef Szubart 6. Eugeniusz Pędlowski

- Joanna Najsarek  III miejsce

- Kazimierz Wiśniowski II miejsce

- Maria i Paweł Żerdeccy I miejsce – Genowefa Stępień i Józef Krakowski

>>>GALERIA>>>


Dodano 09:23 11-10-2016 przez OKMiG