• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI LEGIONOWEJ-ELIMINACJE REGIONALNE

          Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby które ukończyły 16 lat na eliminacje regionalne do II OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIEŚNI LEGIONOWEJ, który odbędzie się 14 kwietnia 2018r. w naszym Ośrodku Kultury....

Czytaj dalej →

XXVIII PODKARPACKI FESTIWAL PIOSENKI "ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI"

   Serdecznie Zapraszamy na XXVIII Podkarpacki Festiwal Piosenki "Śpiewaj Razem z Nami"- eliminacje powiatu przeworskiego który odbędzie się 03 marca(sobota) 2018r. o godz. 10:00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze. ...

Czytaj dalej →

FERIE Z KULTURĄ:-)

      Tegoroczne ferie zimowe to pierwsze dwa tygodnie lutego w programie ferii w naszym Ośrodku Kultury znalazło się wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży . Zajęcia trwały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 warsztaty rękodzielniczo-artystyczne, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne a w godzinach popołudniowych i wieczornych zajęcia szachowe, karate i zumba Kids. Ośrodek Kultury przygotował podczas Ferii Zimowych bogatą ofertę spędzania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży....

Czytaj dalej →

Koncert Noworoczny 28.01.2018 r.

    W niedzielne popołudnie 28 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej w Kańczudze odbył się Koncert Noworoczny......

Czytaj dalej →

Ferie z Kulturą:-)

       FERIE Z KULTURĄ :-)      Zapraszamy na przedstawienie PINOKIO Środa  31 Styczeń 2018r....

Czytaj dalej →

XXV FINAŁ WOŚP za nami

Jak co roku w Kańczudze odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Była to już XXV edycja tego wydarzenia. W Kańczudze WOŚP zagrała osiemnasty raz.

Organizatorem koncertu był Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga oraz Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze.

Podczas finału zebrano kwotę 19404,20 zł , ponadto nauczyciele i uczennice Zespołu Szkół w Kańczudze zorganizowały catering dla osób biorących udział w imprezie, Piekarnia GSSCH Jawornik Polski ufundowała pieczywo i wyroby cukiernicze z przeznaczeniem na poczęstunek dla występujących i członków zespołów biorących udział w XXV Finale WOŚP w Kańczudze.

Od samego rana wolontariuszki z Zespołu Szkół w Kańczudze  ( Aleksandra Chmura, Patrycja Bielec, Martyna Kiebała, Małgorzata Majewska ) zbierały pieniądze do puszek a od godz. 15:00 rozpoczęło się wielkie granie w sali Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze.

Występy dzieci z Miejsko-Gminnego Przedszkola w Kańczudze rozpoczęły tegoroczny Finał, następnie dzieci i młodzież z Zespołów Szkolno-Gimnazjalnych z Kańczugi, Krzeczowic, i Siedleczki zaprezentowali swój program taneczno-wokalny, odbyło się również ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, dyplomów laureatom III Gminnego konkursu „Stroik Bożonarodzeniowy” i „Szopka Betlejemska” następnie na scenie zaprezentował się Zespół wokalno-kabaretowy „Ala Babki, Ala Dziadki” , Zespół Pieśni i Tańca „Sieteszanie ” i zumba.

O godz. 18:00 na Stadionie MKS rozbłysło Światełko do Nieba - pokaz sztucznych ogni. Po kolorowych wrażeniach na scenie odbył się koncert Kapeli Kańczuckiej, a tegoroczny XXV Finał WOŚP zakończył Zespół „Mister Band”” z OKMiG Kańczuga.

Kańczuga to małe miasto, ale atmosfera naszych finałów była niezwykła, setki serduszek na ulicach, uśmiechnięte twarze i w tym roku pobiliśmy ubiegłoroczny rekord zbiórki - jak zawsze niesamowita hojność mieszkańców.

 

>>>GALERIA>>>


Dodano 10:00 16-01-2017 przez OKMiG

Aktualne wydarzenia


archiwum aktualności →

Linki

Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze

ul. Parkowa 1
37-220 Kańczuga

NIP 794-16-86-192
Regon 001026929


Tel. 016-642-30-73

e-mail: okmig@op.pl