• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

XXVIII PODKARPACKI FESTIWAL PIOSENKI "ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI"

   Serdecznie Zapraszamy na XXVIII Podkarpacki Festiwal Piosenki "Śpiewaj Razem z Nami"- eliminacje powiatu przeworskiego który odbędzie się 03 marca(sobota) 2018r. o godz. 10:00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze. ...

Czytaj dalej →

II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI LEGIONOWEJ-ELIMINACJE REGIONALNE

          Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby które ukończyły 16 lat na eliminacje regionalne do II OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIEŚNI LEGIONOWEJ, który odbędzie się 14 kwietnia 2018r. w naszym Ośrodku Kultury....

Czytaj dalej →

FERIE Z KULTURĄ:-)

      Tegoroczne ferie zimowe to pierwsze dwa tygodnie lutego w programie ferii w naszym Ośrodku Kultury znalazło się wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży . Zajęcia trwały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 warsztaty rękodzielniczo-artystyczne, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne a w godzinach popołudniowych i wieczornych zajęcia szachowe, karate i zumba Kids. Ośrodek Kultury przygotował podczas Ferii Zimowych bogatą ofertę spędzania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży....

Czytaj dalej →

Koncert Noworoczny 28.01.2018 r.

    W niedzielne popołudnie 28 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej w Kańczudze odbył się Koncert Noworoczny......

Czytaj dalej →

Ferie z Kulturą:-)

       FERIE Z KULTURĄ :-)      Zapraszamy na przedstawienie PINOKIO Środa  31 Styczeń 2018r....

Czytaj dalej →

Gminne Eliminacje Turniejów BRD oraz OTWP - WYNIKI

W dniu 11.04.2017 r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom” oraz Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym .

 W eliminacjach gminnych wyłoniono po trzech reprezentantów w każdej z grup wiekowych :

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - szkoły podstawowe i gimnazjalne

Turniej Wiedzy Pożarniczej – szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne

Drużynowo w turnieju BRD w kategorii Szkół Podstawowych najwięcej punktów zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej z Kańczugi, II miejsce Z S - G w Krzeczowicach, III miejsce Z S - G w Łopuszce Wielkiej.

W kategorii Szkół Gimnazjalnych : I miejsce - Gimnazjum z Kańczugi, II miejsce Z S - G w Łopuszce Wielkiej, III miejsce Z S - G z Rączyny.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach, gratulujemy doskonałej wiedzy i zdobytych nagród. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do turniejów.

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbędą się w dniu 26 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zarzeczu.

Powiatowy Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędzie się 26 kwietnia 2017 r o godz. 09.00 w Giomnazjum Nr 1 w Przeworsku.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców indywidualnych w poszczególnych kategoriach.

>>> FOTOGALERIA>>>


Dodano 13:08 11-04-2017 przez OKMiG

Aktualne wydarzenia


archiwum aktualności →

Linki

Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze

ul. Parkowa 1
37-220 Kańczuga

NIP 794-16-86-192
Regon 001026929


Tel. 016-642-30-73

e-mail: okmig@op.pl