• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dni Kańczugi - program

  Program Dni Kańczugi...

Czytaj dalej →

Dzień Dziecka 2018

  W dniu 4 czerwca 2018 r. na placu obok budynku OKMiG w Kańczudze zorganizowaliśmy "Dzień Dziecka"......

Czytaj dalej →

DZIEŃ DZIECKA - zaproszenie

    Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze zaprasza przedszkolaków,  młodzież szkolną oraz dzieci z opiekunami w dniu 04.06.2018 r. ( poniedziałek ) na Obchody " Dnia Dziecka"......

Czytaj dalej →

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - relacja

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbył się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - eliminacje do 52 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Kazimierzu n/Wisłą, oraz do 52 "Sabałowych Bajań" Festiwalu Folkloru Polskiego w Bukowinie Tatrzańskiej....

Czytaj dalej →

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych......

Czytaj dalej →

Gminne Eliminacje Turniejów BRD oraz OTWP - WYNIKI

W dniu 11.04.2017 r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom” oraz Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym .

 W eliminacjach gminnych wyłoniono po trzech reprezentantów w każdej z grup wiekowych :

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - szkoły podstawowe i gimnazjalne

Turniej Wiedzy Pożarniczej – szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne

Drużynowo w turnieju BRD w kategorii Szkół Podstawowych najwięcej punktów zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej z Kańczugi, II miejsce Z S - G w Krzeczowicach, III miejsce Z S - G w Łopuszce Wielkiej.

W kategorii Szkół Gimnazjalnych : I miejsce - Gimnazjum z Kańczugi, II miejsce Z S - G w Łopuszce Wielkiej, III miejsce Z S - G z Rączyny.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach, gratulujemy doskonałej wiedzy i zdobytych nagród. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do turniejów.

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbędą się w dniu 26 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zarzeczu.

Powiatowy Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędzie się 26 kwietnia 2017 r o godz. 09.00 w Giomnazjum Nr 1 w Przeworsku.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców indywidualnych w poszczególnych kategoriach.

>>> FOTOGALERIA>>>


Dodano 13:08 11-04-2017 przez OKMiG