• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koncert Niepodległościowy w Rączynie

     23.09.2018 r w Kościele Parafialnym p.w. Nawiedzenia NMP w Rączynie odbył się Koncert Niepodległościowy ........

Czytaj dalej →

Zajęcia z karate - kyokushin - zapraszamy

     Zajęcia odbywają sie w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze w każdy poniedziałek i środę o godz. 17.00 Prowadzący : Bogdan Jeńć -  3 dan...

Czytaj dalej →

ZŁOTE GODY PAR MAŁŻEŃSKICH Z MIASTA I GMINY KAŃCZUGA

     „… i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe”. Takie słowa pięćdziesiąt lat temu wypowiadały pary z Miasta i Gminy Kańczuga. Jubileusz pół wieku wspólnego życia świętowały uroczyście, 18 września 2018r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze....

Czytaj dalej →

Muzeum w terenie - film "Odpustowe pierniki z Kańczugi"

    27 września 2018 r. zapraszamy do OKMiG w Kańczudze na projekcję filmu "Odpustowe pierniki z Kańczugi"...

Czytaj dalej →

Koncert Niepodległościowy w Siedleczce

   16 września 2018 r. w Kościele Parafialnym w Siedleczce odbył się Koncert z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości......

Czytaj dalej →

Gminne Eliminacje Turniejów BRD oraz OTWP - WYNIKI

W dniu 11.04.2017 r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom” oraz Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym .

 W eliminacjach gminnych wyłoniono po trzech reprezentantów w każdej z grup wiekowych :

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - szkoły podstawowe i gimnazjalne

Turniej Wiedzy Pożarniczej – szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne

Drużynowo w turnieju BRD w kategorii Szkół Podstawowych najwięcej punktów zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej z Kańczugi, II miejsce Z S - G w Krzeczowicach, III miejsce Z S - G w Łopuszce Wielkiej.

W kategorii Szkół Gimnazjalnych : I miejsce - Gimnazjum z Kańczugi, II miejsce Z S - G w Łopuszce Wielkiej, III miejsce Z S - G z Rączyny.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach, gratulujemy doskonałej wiedzy i zdobytych nagród. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do turniejów.

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbędą się w dniu 26 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zarzeczu.

Powiatowy Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędzie się 26 kwietnia 2017 r o godz. 09.00 w Giomnazjum Nr 1 w Przeworsku.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców indywidualnych w poszczególnych kategoriach.

>>> FOTOGALERIA>>>


Dodano 13:08 11-04-2017 przez OKMiG