• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych......

Czytaj dalej →

Anita Włodarczyk w Kańczudze

  W dniu 7 maja 2018 r. na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga w Hali Sportowej w Kańczudze lekcje WF prowadziła wielokrotna mistrzyni świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk...

Czytaj dalej →

Święto Konstytucji 3-go Maja 2018

   W dniu 3 -go Maja 2018 r. odbyły się w Kańczudze Obchody Święta Konstytucji......

Czytaj dalej →

Obchody "Dnia Inwalidy"

W czwartek 19 kwietnia 2018 r. w sali OKMiG w Kańczudze odbyły się Obchody Światowego Dnia Inwalidy......

Czytaj dalej →

Miejsko -Gminne Eliminacje Turniejów BRD oraz OTWP - 2018

W dniu 17.04.2018 r. w OKMiG w Kańczudze odbyły się miejsko - gminne eliminacje Turniejów BRD i OTWP.......

Czytaj dalej →

Wakacyjne Warsztaty

Decoupage to zajęcie, które relaksuje oraz wydobywa z każdego pokłady kreatywności, inspiruje do nowych pomysłów, odpręża a przede wszystkim wprawia w dobry nastrój, pozwalając przy tym w przyjemny sposób spożytkować czas.

Sztuka decoupage pozwala własnoręcznie stworzyć piękne i oryginalne dekoracje, odświeżyć, i nadać blasku starym przedmiotom, poprzez wydzieranie lub wycinanie elementów papierowych oraz naklejanie ich na wybraną powierzchnię drewnianą, metalową, ceramiczną tekturową, plastikową lub skórę czy tkaninę, na której uzyskuje się efektowne, i niepowtarzalne zdobienia .

             Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze organizuje dla dorosłych i dzieci cykl wakacyjnych warsztatów zdobienia metodą Decoupage

12 lipca odbyły się warsztaty dla dorosłych a 13 lipca dla dzieci.

            Dla dorosłych warsztaty poprowadziła Pani Małgorzata Szepelak, pracownik firmy Grafix w Jarosławiu. Podczas warsztatów grupa stworzyła ramki na zdjęcia .Warsztaty cieszyły się wielkim powodzeniem, a ich uczestniczki zgodnie twierdziły, że był to bardzo miło i artystycznie spędzony czas.  Podsumowaniem było pamiątkowe zdjęcie uczestników z pracami. Wszystkim uczestnikom oraz prowadzącej Pani Gosi serdecznie dziękujemy.

       13 lipca odbyły się warsztaty dla dzieci, które podobnie jak dorośli stworzyli metodą decoupage swoją wakacyjną ramkę do której będą mogli włożyć najpiękniejsze wspomnienie wakacji – fotografię z nowymi kolegami, dziewczyną, chłopakiem a może piękny zachód słońca…

Dzieci biorące udział w warsztatach, mając do dyspozycji drewnianą ramkę ze sklejki, farby, wybraną przez siebie serwetkę z motywem wakacyjnym, muszle i inne ozdoby stworzyły unikalne prace. Każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna, ich autorom natomiast dopisywał wspaniały humor do samego zakończenia warsztatów.

Warsztaty prowadziły Panie z Ośrodka Kultury, które na zakończenie przygotowały wszystkim uczestnikom przekąski i pyszny kolorowy deser.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za pierwsze warsztaty i zapraszamy na kolejne, które odbędą się już 19 lipca. Będą równie ciekawe i smakowite.

Zapraszamy do obejrzenia galeri :-)


Dodano 15:25 14-07-2017 przez OKMiG