• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IV Gminny Konkurs Szopka Betlejemska

  Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Organizator IV Gminego Konkursu "Szopka Betlejemska" zaprasza dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Kańczuga oraz uczniów uczęszczających do Szkół  znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Kańczuga do udziału w w/w konkursie....

Czytaj dalej →

KONCERT NIEPODLEGŁOŚCI

   W dniu 12.11.2017 r. w OKMiG w Kańczudze odbył się wyjątkowy koncert pieśni patriotycznych z udziałem publiczności uświetniający obchody Narodowego Święta Niepodległości....

Czytaj dalej →

Święto Niepodległości 2017

    W dniu 11 listopada 2017 r. odbyły się w Kańczudze Obchody Święta Niepodległości......

Czytaj dalej →

Bezpłatny kurs komputerowy

     W Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze trwa nabór na bezpłatny kurs komputerowy od podstaw ( 72 godz ) ......

Czytaj dalej →

Zaproszenie na Narodowe Święto Niepodległości

...

Czytaj dalej →

Wakacyjne Warsztaty

Decoupage to zajęcie, które relaksuje oraz wydobywa z każdego pokłady kreatywności, inspiruje do nowych pomysłów, odpręża a przede wszystkim wprawia w dobry nastrój, pozwalając przy tym w przyjemny sposób spożytkować czas.

Sztuka decoupage pozwala własnoręcznie stworzyć piękne i oryginalne dekoracje, odświeżyć, i nadać blasku starym przedmiotom, poprzez wydzieranie lub wycinanie elementów papierowych oraz naklejanie ich na wybraną powierzchnię drewnianą, metalową, ceramiczną tekturową, plastikową lub skórę czy tkaninę, na której uzyskuje się efektowne, i niepowtarzalne zdobienia .

             Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze organizuje dla dorosłych i dzieci cykl wakacyjnych warsztatów zdobienia metodą Decoupage

12 lipca odbyły się warsztaty dla dorosłych a 13 lipca dla dzieci.

            Dla dorosłych warsztaty poprowadziła Pani Małgorzata Szepelak, pracownik firmy Grafix w Jarosławiu. Podczas warsztatów grupa stworzyła ramki na zdjęcia .Warsztaty cieszyły się wielkim powodzeniem, a ich uczestniczki zgodnie twierdziły, że był to bardzo miło i artystycznie spędzony czas.  Podsumowaniem było pamiątkowe zdjęcie uczestników z pracami. Wszystkim uczestnikom oraz prowadzącej Pani Gosi serdecznie dziękujemy.

       13 lipca odbyły się warsztaty dla dzieci, które podobnie jak dorośli stworzyli metodą decoupage swoją wakacyjną ramkę do której będą mogli włożyć najpiękniejsze wspomnienie wakacji – fotografię z nowymi kolegami, dziewczyną, chłopakiem a może piękny zachód słońca…

Dzieci biorące udział w warsztatach, mając do dyspozycji drewnianą ramkę ze sklejki, farby, wybraną przez siebie serwetkę z motywem wakacyjnym, muszle i inne ozdoby stworzyły unikalne prace. Każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna, ich autorom natomiast dopisywał wspaniały humor do samego zakończenia warsztatów.

Warsztaty prowadziły Panie z Ośrodka Kultury, które na zakończenie przygotowały wszystkim uczestnikom przekąski i pyszny kolorowy deser.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za pierwsze warsztaty i zapraszamy na kolejne, które odbędą się już 19 lipca. Będą równie ciekawe i smakowite.

Zapraszamy do obejrzenia galeri :-)


Dodano 15:25 14-07-2017 przez OKMiG

Aktualne wydarzenia


archiwum aktualności →

Linki

Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze

ul. Parkowa 1
37-220 Kańczuga

NIP 794-16-86-192
Regon 001026929


Tel. 016-642-30-73

e-mail: okmig@op.pl