• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

JUBILEUSZ PAR MAŁŻEŃSKICH W ŁOPUSZCE WIELKIEJ

   19 listopada 2017r.w niezwykle uroczystej oprawie cztery pary małżeńskie z Łopuszki Wielkiej świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego....

Czytaj dalej →

IV Gminny Konkurs Szopka Betlejemska

  Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Organizator IV Gminego Konkursu "Szopka Betlejemska" zaprasza dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Kańczuga oraz uczniów uczęszczających do Szkół  znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Kańczuga do udziału w w/w konkursie....

Czytaj dalej →

KONCERT NIEPODLEGŁOŚCI

   W dniu 12.11.2017 r. w OKMiG w Kańczudze odbył się wyjątkowy koncert pieśni patriotycznych z udziałem publiczności uświetniający obchody Narodowego Święta Niepodległości....

Czytaj dalej →

Święto Niepodległości 2017

    W dniu 11 listopada 2017 r. odbyły się w Kańczudze Obchody Święta Niepodległości......

Czytaj dalej →

Bezpłatny kurs komputerowy

     W Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze trwa nabór na bezpłatny kurs komputerowy od podstaw ( 72 godz ) ......

Czytaj dalej →

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kańczugi

15 maja 2010r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze w Kańczudze odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kańczugi. Organizatorami byli :Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze oraz EWiS w Gminie Kańczuga, współorganizatorem był  Klub Tańca Sportowego „Corrida” działający przy OKMiG w Kańczudze. Turniej przebiegał zgodnie z planem, pary taneczne prezentując się w pięknych i ciekawych strojach pokazały wysoki poziom  swoich umiejętności tanecznych. Na szczególną uwagę zasługują wysokie lokaty naszych par z  kańczuckiego Klubu Tańca „Corrida":

II miejsce dla  Tomasza Ochoty i Melanii Cieślińskiej;

kategoria wiekowa 14 -15, Klasa D, Styl-Kombinacja 8T

III miejsce dla  Dawida Cieślińskiego i  Małgorzaty   Sokół;

kategoria wiekowa pow. 15, Klasa E, Styl- Kombinacja 8T.

Wszyscy uczestnicy imprezy wyjechali z Kańczugi zadowoleni ze słowami  uznania za przygotowanie i organizację Turnieju.  Wszystkim zwycięzcom składamy gratulacje. Szczegóły końcowej klasyfikacji -http://taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00147.html#1.  

 

Program turnieju obejmował:

BLOK I

12 – 13 D Kombinacja 8T

14 – 15 E Kombinacja 8T

Pow. 15 D Kombinacja 8T

BLOK II

14 – 15 D Kombinacja 8T

Pow. 15 E Kombinacja 8T

Pow. 15 C Standard

Pow. 15 C Latin

Sędziowie turnieju

Krzysztof Gronuś, Kraków – Sędzia główny

Jarosław Dziedziczak, Kielce

Małgorzata Dziedziczak, Kielce

Sławomir Haczek, Nowy Sącz

Dominika Leszczyńska, Gliwice

Skrutinerzy

Mieczysław Kowalski, Krosno

Zbigniew Wrzyszcz, Tarnobrzeg

Prowadzący: Maciej Berger, Tarnów

Opracowanie Muzyczne: Studio Art Dance, Dariusz Ćwik, Kraków

Obsługa medyczna: Dorota Romanik, Kańczuga

 

 

Lista klubów - liczba par

1 AKSEL Rzeszów - 5

2 A-Z Przemyśl - 3

3 BAWINEK Kraków - 1

4 CENTRUM TAŃCA Lublin - 1

5 CENTRUM TAŃCA Rakszawa - 4

6 CHOCHLIK Lubartów - 1

7 CORRIDA Kańczuga - 2

8 DANCEFLOOR Gliwice -  4

9 DŻET Hyżne - 3

10 DŻET Rzeszów-Boguchwała - 5

11 ELIDA Mielec - 2

12 GALA Mielec - 4

13 GAMA Rzeszów - 1

14 GASIEK Rzeszów - 9

15 GRACJA Krosno - 3

16 IMPULS Biłgoraj - 7

17 JUST DANCE Stalowa Wola - 2

18 KLASA Tarnów - 6

19 LIDER Lublin - 2

20 MERENGUE Stalowa Wola - 1

21 MYKA Zamość - 2

22 RYTM Chełm - 1

23 SAMBA Tarnobrzeg - 10

24 SHOW DANCE Rzeszów - 4

25 TAKT Chełm 1

26 TAKT Jarosław - 2

27 ZAMEK Lublin - 1

28 ZŁOTA PARA Dębica - 2

 

 

Końcowa klasyfikacja

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Staroński Kamil, Bober Sylwia IMPULS Biłgoraj

2 Pietrzykowski Bartosz, Żukowska Paulina TAKT Chełm

3 Koguciuk Jakub, Hyjek Natalia RYTM Chełm

4 Kawa Gabriel, Bardyga Klaudia KLASA Tarnów

5 Hadacz Adrian, Maciocha Emilia IMPULS Biłgoraj

6 Rozborski Dominik, Betleja Karolina GASIEK Rzeszów

7 Frańczak Adam, Traciak Oliwia DŻET Rzeszów

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Ciurko Hubert, Cebulak Justyna SHOW DANCE Rzeszów

2 Golatowski Jan, Góra Agnieszka GRACJA Krosno

3 Smoleń Jakub, Krakowska Katarzyna ELIDA Mielec

4 Brzeziński Krzysztof, Łukaszek Izabela GALA Mielec

5 Stawiarski Tomasz, Bucher Justyna DANCEFLOOR Gliwice

6 Łata Przemysław, Orkiszewska Aleksandra MERENGUE Stalowa Wola

7 Pachla Paweł, Krzemińska Wiktoria JUST DANCE

8-9 Kobylski Kamil, Król Karoli+na SAMBA Tarnobrzeg

8-9 Zając Wojciech, Zając Aneta ZŁOTA PARA Dębica

10-12 Bycka Bartosz, Romaniuk Julia DANCEFLOOR Gliwice

10-12 Ciupak Paweł, Ślusarczyk Anna AKSEL Rzeszów

10-12 Krasoń Mateusz, Pijar Joanna ZŁOTA PARA Dębica

13 Krywko Jakub, Leja Marta MYKA Zamość

14 Krupczak Tomasz, Woś Aleksandra CENTRUM TAŃCA Rakszawa

15 Serafin Karol, Kotulska Karolina SAMBA Tarnobrzeg

16 Madej Krystian, Natkańska Jagoda JUST DANCE Stalowa Wola

17 Rybka Michał, Głowiak Anna DŻET Hyżne

18 Szul Szymon, Sobczyk Jagoda DŻET Hyżne

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Sobański Dawid, Letniowska Amelia SAMBA Tarnobrzeg

2 Łukasik Bartłomiej, Pałęcka Mariola GASIEK Rzeszów

3 Duda Maciej, Sarnowska Sylwia A-Z Przemyśl

4 Zelek Michał, Kołodziej Katarzyna BAWINEK Kraków

5 Franuszczyk Klaudiusz, Hebda Patrycja DANCEFLOOR Gliwice

6 Uklejewski Artur, Golicz Ewa DANCEFLOOR Gliwice

7 Łoziński Michał, Janiec Dorota TAKT Jarosław

8 Zieliński Przemysław, Bielak Marlena IMPULS Biłgoraj

9 Bogdan Marcin, Bukała Magdalena DŻET Hyżne

10 Popik Emil, Danaj Sabina IMPULS Biłgoraj

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Rydz Rafał, Bryła Sylwia CENTRUM TAŃCA Lublin

2 Ochota Tomasz, Cieślińska Melania CORRIDA Kańczuga

3 Sulik Jakub, Byrka Martyna SAMBA Tarnobrzeg

4 Magda Karol, Buś Katarzyna SAMBA Tarnobrzeg

5 Kuźniar Dawid, Widz Marcelina SHOW DANCE Rzeszów

6 Włodek Wiktor, Grad Aleksandra KLASA Tarnów

7 Tama Mikołaj, Kroczek Klaudia AKSEL Rzeszów

8 Poręba Krzysztof, Kempa Kinga DŻET Rzeszów-Boguchwała

9 Pełka Hubert, Pustelak Justyna GASIEK Rzeszów

10 Antoniak Kamil, Słomka Marta CHOCHLIK Lubartów

11 Hadacz Paweł, Gorczyca Sylwia IMPULS Biłgoraj

12 Feret Bartosz, Trendota Justyna KLASA Tarnów

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Lipiec Krzysztof, Gonciarz Justyna SAMBA Tarnobrzeg

2 Nowosiad Tomasz, Kuźniak Kamila SHOW DANCE Rzeszów

3 Cieśliński Dawid, Sokół Małgorzata CORRIDA Kańczuga

4 Bar Kamil, Telega Aleksandra SHOW DANCE Rzeszów

5 Lubecki Michał, Pasterz Natalia GASIEK Rzeszów

6 Bąk Dominik, Wojtyna Bernadeta GASIEK Rzeszów

7 Stoczko Konrad, Czerwińska Anna ELIDA Mielec

8 Dołęga Kamil, Wojtas Marlena CENTRUM TAŃCA Rakszawa

9-10 Grabas Patryk, Draus Wioletta GASIEK Rzeszów

9-10 Kwapisz Kacper, Rożek Aneta SAMBA Tarnobrzeg

11 Rzepka Kamil, Trzyna Katarzyna AKSEL Rzeszów

12 Przeszłowski Tomasz, Gwizdak Natalia CENTRUM TAŃCA Rakszawa

13 Stasiak Paweł, Nowak Katarzyna SAMBA Tarnobrzeg

14 Tomaka Tomasz, Palczak Katarzyna GASIEK Rzeszów

15 Łoś Wojciech, Zdybel Aneta MYKA Zamość

16 Tuptoński Karol, Frączek Klaudyna CENTRUM TAŃCA Rakszawa

17 Meder Rafał, Sebzda Magdalena GAMA Rzeszów

18 Midura Mateusz, Mucha Dominika GASIEK Rzeszów

19-20 Berger Philip, Czarny Martyna GALA Mielec

19-20 Lassota Paweł, Opalińska Izabela DŻET Rzeszów-Boguchwała

21-22 Gromek Adrian, Sarzyńska Paulina A-Z Przemyśl

21-22 Trojniarz Jarosław, Korpal Magdalena A-Z Przemyśl

23 Marczak Jarosław, Kożuszek Natalia IMPULS Biłgoraj

24 Berezka Marek, Mach Klaudia TAKT Jarosław

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

1 Szpyt Rafał, Bednarz Klaudia IMPULS Biłgoraj

2 Stawarz Igor, Sumara Dominika KLASA Tarnów

3 Pasterz Paweł, Dudek Paulina DŻET Rzeszów-Boguchwała

4 Pietruś Wojciech, Wójcik Alicja GRACJA Krosno

5 Ortyl Damian, Cisińska Katarzyna GALA Mielec

6 Oleszczyński Piotr, Jajuga Katarzyna LIDER Lublin

7 Wądołkowski Piotr, Byra Magdalena AKSEL Rzeszów

8 Wdowiak Krystian, Wielgosińska Magdalena SAMBA Tarnobrzeg

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

1 Klimaszewski Kacper, Puchalska Kinga AKSEL Rzeszów

2 Martoń Bartosz, Martoń Aleksandra GASIEK Rzeszów

3 Wdowiak Krystian, Wielgosińska Magdalena SAMBA Tarnobrzeg

4 Mierzwa Michał, Wołowiec Katarzyna DŻET Rzeszów-Boguchwała

5 Oleszczyński Piotr, Jajuga Katarzyna LIDER Lublin

6 Pietruś Wojciech, Wójcik Alicja GRACJA Krosno

7-9 Borzęcki Bartosz, Kostek Patrycja ZAMEK Lublin

7-9 Duraj Maksymilian, Skrobot Agnieszka KLASA Tarnów

7-9 Ortyl Damian, Cisińska Katarzyna GALA Mielec

10 Zagajewski Szymon, Siwek Anna KLASA Tarnów

 

 

 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Galeria
 
Galeria
 
 


Dodano 18:35 16-05-2010 przez OKMiG

Aktualne wydarzenia


archiwum aktualności →

Linki

Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze

ul. Parkowa 1
37-220 Kańczuga

NIP 794-16-86-192
Regon 001026929


Tel. 016-642-30-73

e-mail: okmig@op.pl