• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KOLEJNY KONKURS !!! "Szopka Betlejemska"

   Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Gminnym Konkursie "Szopka Betlejemska"...

Czytaj dalej →

WYNIKI KONKURSU

      Wyniki Konkursu Plastycznego "Niepodległość w moich oczach"...

Czytaj dalej →

WAZON DECOUPAGE -JESIENNE WARSZTATY DLA DOROSŁYCH I SENIORÓW

                  23 października w naszym Ośrodku Kultury odbyło się pierwsze spotkanie dla dorosłych i seniorów w ramach cyklu Jesiennych Warsztatów Rękodzielniczych, podczas którego uczestniczki ozdabiały szklane wazony techniką decoupage....

Czytaj dalej →

Zaproszenie do konkursu plastycznego "Niepodległość w moich oczach"

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Niepodległość w moich oczach"....

Czytaj dalej →

Narodowe Święto Niepodległości - zaproszenie

   Narodowe Święto Niepodległości - zaproszenie                                                                       I Kanczucki Bieg Niepodległościowy...

Czytaj dalej →

Dzień Seniora 2018

              Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Oddział Rejonowy w Kańczudze zorganizował „Dzień seniora”. Uroczystości odbyły się w dniu 18 października 2017 r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze z udziałem blisko 80 osób.

Impreza rozpoczęła się wprowadzeniem Sztandaru Związku i odśpiewaniem Hymnu Państwowego. Zaproszonych gości przywitała przewodnicząca Pani Janina Najsarek, a na spotkanie przybyli m.in.: Janusz Owsiak - W-ce Starosta powiatu przeworskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Pan Jacek Sołek, Dyrektor Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Pan Jan Krupiński.

Najstarsi seniorzy otrzymali od Zarządu Związku miłe upominki. Zaproszeni goście nie szczędzili serdecznych, ciepłych słów podziekowań i życzeń pod adresem seniorów. W części artystycznej wystąpił zespół wokalno-kabaretowy „Ala Babki, Ala Dziadki”, który śpiewem i zabawnymi skeczami rozbawił wszystkich gości . Po części oficjalnej i artystycznej seniorzy bawili się przy muzyce Zespołu  z  Ośrodka Kultury.

Galeria


Dodano 10:17 26-10-2018 przez OKMiG