• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KOLEJNY KONKURS !!! "Szopka Betlejemska"

   Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Gminnym Konkursie "Szopka Betlejemska"...

Czytaj dalej →

WYNIKI KONKURSU

      Wyniki Konkursu Plastycznego "Niepodległość w moich oczach"...

Czytaj dalej →

WAZON DECOUPAGE -JESIENNE WARSZTATY DLA DOROSŁYCH I SENIORÓW

                  23 października w naszym Ośrodku Kultury odbyło się pierwsze spotkanie dla dorosłych i seniorów w ramach cyklu Jesiennych Warsztatów Rękodzielniczych, podczas którego uczestniczki ozdabiały szklane wazony techniką decoupage....

Czytaj dalej →

Zaproszenie do konkursu plastycznego "Niepodległość w moich oczach"

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Niepodległość w moich oczach"....

Czytaj dalej →

Narodowe Święto Niepodległości - zaproszenie

   Narodowe Święto Niepodległości - zaproszenie                                                                       I Kanczucki Bieg Niepodległościowy...

Czytaj dalej →

DZIEŃ KOBIET PZERiI

                W dniu 28 lutego w sali Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbyły się uroczyste obchody "Dnia Kobiet" zorganizowane przez członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Kańczudze oraz Dyrektora Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze.

Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej w wykonaniu Zespołu „Ala Babki, Ala Dziadki” i stało się doskonałą okazją do spotkania członków, szczególnie Pań które zechciały wspólnie spędzić ten dzień.

Pani Przewodnicząca serdecznie podziękowała wszystkim za przybycie i udział a z okazji Święta Kobiet złożyła wszystkim Paniom serdeczne życzenia a Panowie członkowie Związku wręczyli Paniom symboliczny kwiatek.

Po uroczystym obiedzie i smacznym deserze, bawiąc się przy muzyce Zespołu z OKMiG uczestnicy uroczystego spotkania miło spędzili czas i pokazali, że najważniejsza jest radość i pogoda ducha, które sprawiają, że wiek staje się mało istotny.

"Nie odkładajmy życia na potem,

bo może jedno dziś jest warte dwa jutra..."

VIDEO

GALERIA


Dodano 10:00 01-03-2019 przez OKMiG