• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dni Kańczugi - program

  Program Dni Kańczugi...

Czytaj dalej →

Dzień Dziecka 2018

  W dniu 4 czerwca 2018 r. na placu obok budynku OKMiG w Kańczudze zorganizowaliśmy "Dzień Dziecka"......

Czytaj dalej →

DZIEŃ DZIECKA - zaproszenie

    Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze zaprasza przedszkolaków,  młodzież szkolną oraz dzieci z opiekunami w dniu 04.06.2018 r. ( poniedziałek ) na Obchody " Dnia Dziecka"......

Czytaj dalej →

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - relacja

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbył się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych - eliminacje do 52 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Kazimierzu n/Wisłą, oraz do 52 "Sabałowych Bajań" Festiwalu Folkloru Polskiego w Bukowinie Tatrzańskiej....

Czytaj dalej →

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

   W dniu 20 maja 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych......

Czytaj dalej →

<:::> VII INDYWIDUALNY GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KAŃCZUGA - WYNIKI

W dniu 12.03.2011 r. w Hali Sportowej w Kańczudze odbył się VII Indywidualny Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga organizowany przez Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze. W turnieju wzięło udział 73 osoby z terenu miasta i gminy Kańczuga w pięciu kategoriach tj. juniorki, młodzicy do 13 lat, juniorzy 14 - 18 lat, młodzieżowcy  19 – 21 lat i seniorzy.  

Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Sędzią głównym zawodów był Pan Stanisław Szpiłyk.

 

wyniki:

w kategorii juniorek

I   miejsce Agnieszka Zając z Siedleczki

II  miejsce Katarzyna Sierpińska z Pantalowic

III miejsce Sylwia Czepiel z Łopuszki Wielkiej


w kategorii młodzików do 13 lat

I   miejsce Sławomir Wójcik z Kańczugi

II  miejsce Maciej Galik z Kańczugi

III miejsce Paweł Mróz z Kańczugi

w kategorii juniorów 14 - 18 lat

I   miejsce Robert Mróz z Kańczugi

II  miejsce Arkadiusz Sapko z Kańczugi

III miejsce Miłosz Kaciuba z Kańczugi

w kategorii młodzieżowców 19 - 21 lat

I   miejsce Kamil Dziedzic z Kańczugi

II  miejsce Marek Hałys z Łopuszki Wielkiej

III miejsce Damian Szafran z Łopuszki Wielkiej

w kategorii seniorów

I   miejsce Bogdan Sas z Kańczugi

II  miejsce Janusz Szafran z Łopuszki Wielkiej

III miejsce Robert Misiło z Kańczugi


Dodano 13:58 12-03-2011 przez OKMiG