• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SPIS POWSZECHNY TYLKO DO 30 WRZEŚNIA!

Przypominamy o Narodowym Spisie Powszechnym!...

Czytaj dalej →

Zaproszenie na Turniej Sołectw

Zapraszamy wszystkich do wspólnej sportowej zabawy a mieszkańców sołectw i osiedli do kibicowania swoim druzynom!...

Czytaj dalej →

ZAJĘCIA GITARY - ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do nauki gry na gitarze akustycznej, klasycznej....

Czytaj dalej →

Pożegnanie Lata nad Zalewem w Łopuszce Małej

Pożegnanie Lata nad Zalewem w Łopuszce Małej....

Czytaj dalej →

MIEJSKO-GMINNE DOŻYNKI KRZECZOWICE 2021

  W dniu 29 sierpnia 2021 r. w Krzeczowicach odbyły się Miejsko-Gminne Dożynki....

Czytaj dalej →

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU CYFROWE GOK-i

Dobiegł końca projekt „Cyfrowe GOK-i w podregionie przemyskim” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”. Działanie nr 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowanego przez Fundację VCC z Lublina przy partnerstwie Ośrodka Kultury.

Dziękujemy Fundacji VCC z Lublina za możliwość uczestniczenia w przedsięwzięciu , dzięki któremu nasz Ośrodek Kultury zyskał nowe laptopy oraz możliwość uczestniczenia w ciekawym cyklu szkoleń, pierwszym dla pracowników Ośrodka Kultury w wymiarze 2 moduły po 30 godzin zajęć online i kolejnym dla 16 uczniów Szkoły Podstawowej w Kańczudze w wymiarze 30 godzin zajęć online.

Dziękujemy za uczestnictwo w zajęciach Naszej młodzieży, która poświęciła swój czas i zdobyła nowe umiejętności w zakresie dziennikarstwa online oraz wiedzy w ramach bezpiecznego zachowania w sieci w życiu prywatnym, społecznym oraz w edukacji.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Ziębie Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Kańczudze i Panu Aleksandrowi Fudali Nauczycielowi SP w Kańczudze za pomoc w rekrutacji i zachęceniu dzieci i młodzieży do udziału w szkoleniach.

Dziękujemy wszystkim trenerom za prowadzenie zajęć a szczególnie Panu Filipowi Ciepałowicz za cierpliwość i monitoring podczas wszystkich zajęć zarówno z pracownikami jak i z młodzieżą.

Na podsumowanie projektu wszyscy uczestnicy otrzymali Zaświadczenia o ukończeniu szkoleń oraz upominki ufundowane przez nasz Ośrodek Kultury.


Dodano 10:03 23-07-2021 przez OKMiG

Aktualne wydarzenia


archiwum aktualności →

Linki

Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze

ul. Parkowa 1
37-220 Kańczuga

NIP 794-16-86-192
Regon 001026929


Tel. 016-642-30-73

e-mail: okmig@op.pl