• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zaproszenie na Dzień Dziecka

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Dzień Dziecka....

Czytaj dalej →

ROCZNICA KONSTYTUCJI 3 MAJA

   OBCHODY 231. ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA W KAŃCZUDZE....

Czytaj dalej →

Koncert Charytatywny „Z miłości do bliźniego” – dla Wolnej Ukrainy.

W niedzielę 24 kwietnia br. w Hali Kańczucki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kańczudze odbył się koncert charytatywny „Z miłości do bliźniego” – dla Wolnej Ukrainy. ...

Czytaj dalej →

KONKURS PIOSENKI UKRAIŃSKIEJ

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE....

Czytaj dalej →

ZAPRASZAMY NA KONCERT

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT...

Czytaj dalej →

WIGILIA MIEJSKA

             Wigilia Miejska w Kańczuckim Rynku odbyła się 18 grudnia, Życzenia świąteczne dla mieszkańców Miasta i Gminy Kańczuga skierował Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Pan Andrzej Żygadło, Proboszcz parafii pw. Św. Michała Archanioła w Kańczudze ks. Dr Wojciech Pac oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Kańczudze Pan Łukasz Skóra.

O świąteczną oprawę muzyczną zadbali uczniowie Szkoły Podstawowej w Kańczudze, kl. IV a prezentując „Przedstawienie Świąteczne”, uczniowie Szkoły Podstawowej z Sieteszy śpiewając kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne, Chór „Michael” a do wspólnego kolędowania wszystkich uczestników Wigilii Miejskiej zaprosiła Kapela Kańczucka. W czasie spotkania nie zabrakło zastawionych stołów z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi, barszcz czerwony, żurek z grzybami, pierogi, gołąbki , kapusta z grzybami ryba oraz mnóstwo słodkości przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich z Sieteszy, Pantalowic, Niżatyc, Łopuszki Małej, Bobrki Kańczuckiej, Kańczugi, oraz Panie z Środowiskowego Domu Samopomocy z Łopuszki Wielkiej . Dużym powodzeniem cieszyły się kiermasze przygotowane przez Nauczycieli SP z Pantalowic, Rodziców i uczniów SP z Łopuszki Wielkiej, Środowiskowego Domu Samopomocy z Łopuszki Wielkiej, Domu Seniora z Lipnika, Młodzieży z Chodakówki.

Swoje świąteczne rękodzieło prezentowały ; Pani Marzena Chmielowska, Pani Ewa Kozłowska orazPani Agnieszka Majewska. Organizatorami Wigilii Miejskiej w Kańczudze był Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Pan Andrzej Żygadło , Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kańczudze Pani Lucyna Choma oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Pan Jan Krupiński .

Bardzo serdecznie dziękujemy przedsiębiorcom Pani Dorota Fudali-Szawan Chili Pizzeria Kańczuga za pyszne gołąbki wigilijne oraz Bar Cukrownia Przeworsk za kapustę z grochem.

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Kańczuckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Dyrekcji i pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej za pomoc techniczną w przygotowaniu Wigilii, dzieciom, młodzieży, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie części artystycznej , za wspólne kolędowanie ,dziękujemy Kapeli Kańczuckiej oraz chórowi „Michael” ,mieszkańcom Miasta i Gminy Kańczuga za udział w Wigilii oraz wszystkim ludziom o dobrym sercu którzy przyczynili się do organizacji Wigilii Miejskiej w Kańczudze.

Zapraszamy do obejrzenia

www.facebook.com/okmigkanczuga/videos/695240671482639


Dodano 08:45 30-12-2021 przez OKMiG

Aktualne wydarzenia


archiwum aktualności →

Linki

Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze

ul. Parkowa 1
37-220 Kańczuga

NIP 794-16-86-192
Regon 001026929


Tel. 016-642-30-73

e-mail: okmig@op.pl