• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

   Z okazji Świąt Wielkanocnych ......

Czytaj dalej →

Gminne Eliminacje Turniejów BRD oraz OTWP - WYNIKI

   W dniu 11.04.2017 r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom” oraz Turniej o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym....

Czytaj dalej →

III Turniej Szachowy im. Feliksa Wilka

   19 marca 2017 r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbył się III Turniej Szachowy im. Feliksa Wilka......

Czytaj dalej →

ZAPRASZAMY NA ELIMINACJE GMINNE OTWP I BRD

Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze, organizator eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" oraz Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym serdecznie zaprasza wyłonionych zwycięzców  po eliminacjach szkolnych  do udziału w w/w konkursach....

Czytaj dalej →

XIII INDYWIDUALNY GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

        W dniu 18.03.2017 r. w Hali Sportowej w Kańczudze odbył się XIII Indywidualny Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga......

Czytaj dalej →

XXII PRZEGLĄD PIOSENKI "ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI" KAŃCZUGA 2012

W dniu 25.02.2012 roku w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbyły się eliminacje z powiatu przeworskiego do finału XXII Przeglądu Piosenki "Śpiewaj Razem z Nami", który odbędzie się w dniach 23-24.03.2012r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

 

Jury w składzie:
Przewodniczący: Jacek Marcińczak – Centrum Kulturalne w Przemyślu
Członek :Henryk Chruściel – Trynieckie Centrum Kultury w Tryńczy
Członek Wiesław Solarz - Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze
po przesłuchaniu 48 solistów i 1 zespołu zakwalifikowało do finału , który odbędzie się w dniach 23 – 24 marca 2012 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu następujące osoby i zespoły:

 


W kategorii I ( 6 – 9 lat ) nominacje otrzymali:

1. Sylwia Krzanowska    - S.P. Nr 1 w Przeworsku
2. Marcin Zabłocki          - S.P. Nr 1 w Przeworsku
3. Katarzyna Pieniążek    - S.P. Nr 2 w Przeworsku
4. Zofia Sochacka            - S.P. Nr 2 w Przeworsku
5. Natalia Drabik             - Z S- G w Siedleczce
    
W kategorii II ( 10 – 12 lat ) nominacje otrzymały:
     1. Aleksandra Zabłocka   - S.P. Nr 1 w Przeworsku
     2. Aleksandra Wajda        - S.P. Nr 2 w Przeworsku    
     3. Katarzyna Dziki           - S.P. Nr 2 w Przeworsku
     4. Anna Ukleja                - Z S G w Sieteszy
     5. Gabriela Panek            - TCK  w Tryńczy

W kategorii III ( 13 – 17 lat ) nominacje otrzymały:
     1. Klaudia Wołoszyn       -Gimnazjum Kańczuga
     2. Klaudia  Łuczyk         - Gimnazjum Kańczuga
     3. Gabriela Szczygieł     - Z S-G Łopuszka Wielka
     4. Sylwia Krówka           - TCK w Tryńczy
     
W kategorii IV  ( zespoły ) nominacje otrzymał:
     1. Zespół wokalny z Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku  
 

GALERIA ZDJĘĆ Z PRZEGLĄDU


Dodano 19:18 25-02-2012 przez OKMiG